Schránka (0)

 
 
 

Novinky

 
 
 

Praha, 08.09.2017 - Co nového u codex v Ulmu?

Co nového u codex v Ulmu?

Vážené dámy, vážení pánové,
milí zákazníci,

značku codex charakterizují kvalitní výrobky na nejvyšší úrovni, technické know-how, inovace, zkušenosti, odpovídající servis a adekvátní marketing.

Abychom podtrhli jasné zaměření na Vás, tedy cílení na profesionální obkladače, sdružil codex své klíčové kompetence do jedné, samostatné společnosti codex GmbH & Co. KG. Pro nově založenou společnost, která i nadále patří do skupiny Uzin Utz, započala v r. 2017 výstavba nového, vlastního závodu. Značka codex se rozvíjí dále a můžete si být jisti, že codex je ten správný partner na Vaší straně.

Tímto přehledem výrobního programu – katalogem – dostáváte do rukou stručný obrázek o celkovém sortimentu, který i nadále pro Vás rozvíjíme. V roce 2017 se zaměří codex na spárovací hmoty. Tak se můžete těšit na bezvadnou novou epoxidovou spárovací hmotu codex X-Fusion. Opticky příjemná a technicky kvalitní třísložková spárovací hmota, se vyznačuje především jednoduchým zpracováním a nenáročným čištěním. Spárovací hmota codex X-Star je cementová spárovací hmota s bonusem, která má extrémní barevnou stálost a dodává se praktickém balení s kbelíkem. Jemná flexibilní spárovací hmot codex X-Tec je vhodná zejména pro výplň úzkých spár, které jsou v čím dál větší oblibě. Sortiment tenkovrstvých lepidel se zkompletoval flexibilním lepidlem s obsahem vláken codex CX 4 Power, které je ideální pro kladení obkladů a to i těžkého kalibru.

Těšíme se, že společně s Vámi posílíme v budoucnu jak obkladačské řemeslo, tak i Vaše dovednosti a znalosti.

Mario Meuler
Jednatel společnosti codex GmbH & Co. KG