Schránka (0)

 
 
 

Novinky

 
 
 

, 11.06.2018 - codex se věnuje vzdělávání mladých

codex se věnuje vzdělávání mladých

Codex se věnuje vzdělávání mladých

Jedním z nových hesel společnosti codex, kterým se prezentuje na stavebním trhu, je aktivní předávání nabytých zkušeností z oboru.

Dnešní doba moc nepřeje odborným školením a čerpání nových poznatků, které jsou organizovány většinou výrobci a dodavateli materiálů. Důvodem je jednak nedostatek času posluchačů, vlastní nezájem o nové vědomosti a především internet, kde je spousta novinek již prezentována a posluchač si je pak může přebrat po svém.

Codex volí trochu jinou cestu. Tou je atraktivita vybraných témat, detailní vysvětlení nabízených řešení nebo triků při aplikaci systémů a materiálů a kalkulační srovnání s tradičními technikami. Právě argumentace, v čem může být daný produkt nebo systém lepší pro řemeslníka, stavebníka, investora nebo projektanta, a vedení diskuze nad tématy je to, co internet nabídnout nemůže. Je to ale to, co posluchač dnešní doby chce slyšet, co ho může posunout výše a co přinese prospěšného nejen pro jeho práci, ale i pro jeho peněženku.

Codex se nebrání ani výchově mladé generace při praktických seminářích a je připraven pomoci školám nebo učilištím při odborné přípravě.

Sledujte nabídku prezentací a školení pod názvem codex PRAKTIK na www.codex-x.cz a zajistěte si včas Vaši účast.