Schránka (0)

 
 
 

Novinky

 
 
 

, 11.04.2019 - Mezinárodní konference codex ve Vídni

Mezinárodní konference codex ve Vídni

Konference codex ve Vídni

Ve dnech 6. – 7.4. se konal ve vídeňském hotelu Intercontinental již 12. ročník setkání pracovníků společnosti codex s odborníky, řemeslníky, prodejci a příznivci značky codex, sdružených ve skupině Netzwerk der Besten.

Spojením řemeslníků a zákazníků do skupiny Netzwerk der Besten (překl. Síť nejlepších), cílí společnost codex GmbH na loajalitu, profesionalitu a odbornou znalost svých členů z oblasti obkladové techniky. Výsledkem je předávání a výměna praktických zkušeností, vzdělávání v oblasti stavební fyziky, stavebního práva, obchodních praktik nebo mezilidských vztahů.

Zajímavostí je, že se této akce může účastnit i celá rodina každého ze členů. Pro ty je pak připraven náhradní program (prohlídka Vídně, návštěva zámku Schönbrunn), pro děti je zajištěna např. hlídací služba nebo dětský program během dne pod názvem codex Kids – club.. A rodinní příslušníci na slavnostní večeři nebo zábavném společenském programu pak rovněž nechybí.

Všech 500 účastníků na závěr jednoznačně souhlasilo s tím, že setkání v příštím roce je opět nutné. Destinace je již známá: Phantasialand v německém Brühlu.