Schránka (0)

 
 
 

Novinky

 
 
 

Praha, 09.02.2019 - Na návštěvě stánku Uzin Utz Group s kamerou.

Na návštěvě stánku Uzin Utz Group s kamerou.

Výstava BAU je největší evropskou stavební výstavou. Každé dva roky se zde prezentují špičkoví výrobci stavebních materiálů, komponentů i systémů, které jsou určeny pro realizaci stavebních konstrukcí.

Tradičním účastníkem této velkolepé stavební přehlídky je i mezinárodní koncern Uzin Utz AG, který v rámci uskupení Uzin Utz Group je jedinou společností na světě poskytující komplexní systémová řešení pro výstavbu a renovace podlah – tzn. od přípravy podkladu přes vlastní pokládku libovolné podlahové krytiny až po jejich následnou údržbu. Uzin Utz Group zahrnuje celkem sedm obchodních značek, a to, jak už ze samotného názvu vyplývá, značku UZIN, která se soustředí na podlahovou stavební chemii – penetrace, potěry, stěrkovací a opravné hmoty, lepidla apod.. Značku PALLMANN s programem parketových laků a olejů. Sortiment litých podlah na epoxidové a polyuretanové bázi pro individuální a originální řešení podlah jak ve veřejném a privátním sektoru, tak i v sektoru průmyslovém zastupuje značka ARTURO. Speciální stroje a nářadí pro podlaháře a parketáře nesou značku WOLFF. Profesionální čištění a údržbu podlahových krytin garantuje značka RZ. Nejnovějším přírůstkem do rodiny Uzin Utz Group je výrobce nářadí a různých doplňků PAJARITO.

Na konec jsme si nechali značku CODEX reprezentující materiály a sofistikované systémy pro pokládku obkladů a dlažeb. Jednu z novinek této značky nám představil Ing. Radek Hůla ze společnosti Uzin Utz Česká republika s.r.o., která v naší republice všechny uvedené obchodní značky zastupuje... 

S kamerou na stánku Uzin Utz Group